Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL

Neden Güvenilir ?

Limonkitabevi.com Güvenilir mi? Neden Güvenmeliyim?

 1- Şirketimiz CL Girişim ve Restaurant Hizmetleri A.Ş. İstanbul/Kağıthane vergi dairesine bağlıdır.

 2- Limonkitabevi.com 'dan yapacağını alışverişlerde Sanal Pos uygulamalarında Sektörün öncü kuruluşlarından Gelişmiş fraud (sahtecilik) önleme filtreleri ve deneyimli PayU ekibiyle risklerinizi en aza indireceksiniz.

3- SSL Sertifikası sayesinde alışverişinizin Limonkitabevi.com' da güvenli olması sağlanmaktadır.

 4- Limonkitabevi.com.üzerinde satılan tüm kitaplar Fikir ve sanat eserlerinin izinsiz çoğaltılmalarının ve taklit edilmelerinin önlenmesi amacıyla; fikir ve sanat eserlerinin çoğaltılmış nüshaları ile süreli olmayan yayınların üzerine yapıştırılan, sökülmesi halinde parçalanan ve yapıştırıldığı malzemenin özelliğini kaybettiren nitelikte güvenlik şeridi içeren holografik özellikli bir güvenlik etiketini veya dijital olarak üretilen güvenlik etiketi bulunan Bandrollü ürünlerdir.

 5- Limonkitabevi.com'dan yapacağınız alışverişlerinizde ki yaklaşık 60.000 ürün Güneşli/İstanbul da buluna deposundan aynı gün stoktan siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir.

6- Üyelik bilgileri kesinlikle 3. kişi veya kurumlar ile paylaşılmamaktadır. İsteyen kullanıcılar için Limonkitabevi.com üyeliksiz alışverişe de açıktır.

 7- Limonkitabevi.com' a yapacağınız iade ürün ücretleri 3 iş günü içinde hesabınıza veya kartınıza iade edilmektedir.

8- Öğrenmek istediğiniz her konu için mesai saatlerinde Limonkitabevi.com müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz info@limonkitabevi.com 'a mail atabilir veya 0533 582 48 69 arayarak müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşebilirsiniz.

Kapat